Blog poświęcony 53. edycji festiwalu piosenki dziecięcej Zecchino d'Oro. Za jego pośrednictwem poszukiwałyśmy dziecka, które reprezntowałoby Polskę w Bolonii na tegorocznej edycji konkursu oraz kompozytorów piosenek dziecięcych. A teraz kibicujemy Zuzannie Rosie (10 lat) z Krakowa, która będzie śpiewać na 53 Zecchino d'Oro w imieniu wszystkich polskich dzieci.

Pracownia Piosenki Dziecięcej zaprasza na zajęcia!
Karolina Olczedajewska właśnie rozpoczyna nabór dzieci w wieku 6-12 lat do grupy wokalnej „Mille Voci” działającej przy Pracowni Piosenki Dziecięcej w Szkole Podstawowej nr 215 na warszawskim Grochowie.

Grupa wykonuje współczesne, dynamiczne piosenki dziecięce. W repertuarze grupy są zarówno piosenki autorskie (opiekunem literackim jest pisarz dziecięcy Rafał Witek), jak i polskojęzyczne wersje przebojów włoskiego chóru „Piccolo Coro dell’ Antoniano”. Zajęcia grupy – oprócz dwóch godzinnych prób w tygodniu – to także wycieczki, spotkania z muzykami, koncerty plenerowe, rejestracja nagrań w studiu muzycznym.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w „Mille Voci” oraz o osobach prowadzących zajęcia można znaleźć pod adresem: http://pracownia-piosenki.blogspot.com/ Serdecznie zapraszamy dzieci z Grochowa oraz z bliższych i dalszych okolic próby, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie dziecka. Telefon: 504 604 051. Mail: pracownia.piosenki@op.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz